O firmie

Fabryka Mody – profesjonalna przestrzeń dla najlepszych

Fabryka Mody to miejsce szczególnie – miejsce, w którym króluje dobry styl, wzajemna współpraca oraz duże doświadczenie. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, dla których moda, sztuka i szycie są naprawdę ważne! Nasze doświadczenie i zaangażowanie, a także elastyczne podejście, pozwalają nam oferować Państwu usługi najwyższej jakości!
Niebanalne rozwiązania i zero półśrodków!

Nasza firma powstała z miłości do szycia, stylu i niebanalnych rozwiązań. Nie zadawalamy się półśrodkami; zawsze oferujemy współpracę na najwyższym poziomie, oferujemy nasze fachowe doradztwo, doświadczenie oraz profesjonalne narzędzia do pracy – a wszystko po to, aby każdy z naszych klientów otrzymał od nas produkt, który spełni jego oczekiwania.
Z kim współpracujemy? Jesteśmy otwarci na współdziałanie z projektantami, którzy zaczynają i chcieliby nawiązać kontakt z profesjonalistami, ale także z różnymi markami z branży odzieżowej. Do naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny a każdy kolejny projekt jest dla nas wyzwaniem, wyzwaniem, któremu staramy się sprostać z prawdziwym zapałem!

Możesz na nas liczyć nawet przy realizacji najtrudniejszych projektów
Nie boimy się wyzwań – podejmujemy je często i chętnie. Pracujemy na różnego rodzaju materiałach, a dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii oraz naszego dużego doświadczenie, podejmujemy się zleceń trudnych, i nietypowych. Nie boimy się dużych wymagań naszych klientów – zawsze stawiamy na dobrą współpracę!
Serdecznie zapraszamy!

btt