Odszywanie pierwowzorów

Produkcja odzieży to proces bardzo złożony i kosztowny – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Nasza oferta odszywania pierwowzorów skierowana jest do wszystkich tych osób, które chcą wyeliminować jak największą liczbę problemów, które mogą pojawić się w czasie właściwej produkcji. Odszywanie pierwowzorów jest usługą, do której przykładamy szczególną wagę – chcemy, aby nasi klienci mieli pełen obraz produktu finalnego.

Ułatwiamy produkcję
Nasza Fabryka Mody dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz wiedzą, co pozwala na odszycie pierwowzoru, bazując na szablonie odzieżowym. To właśnie na tym etapie można dokładnie przeanalizować zasadność wykorzystywania materiałów oraz technologii szycia i wyeliminować ewentualne problemy. Odszycie pierwowzoru pozwala na wprowadzenie wszystkich koniecznych zmian, które usprawnią proces produkcji.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że czujemy się w pełni kompetentni, aby móc przedstawić naszym klientom wnioski oraz uwagi, tak aby produkcja odzieży była jak najbardziej efektywną. Jesteśmy pewni, że nasze wskazówki pomogą Państwu znacznie obniżyć koszty produkcji.

btt