Szablony, wykroje odzieży

Potrzebujesz profesjonalnie przygotowanego szablonu odzieży? Nasza doskonale wykwalifikowana ekipa stworzy dla Ciebie pierwszy wykrój odzieży, spełniający Twoje wymagania oraz kryteria. Od lat zajmujemy się pracą z materiałami, a wykroje odzieży nie mają przed nami żadnych tajemnic! Wystarczy, że przedstawisz nam swoje wymagania, a my dołożymy wszelkich starań, aby szablon był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Stawiamy na kontakt!
Aby nasze realizacje mogły w pełni odzwierciedlać wyobrażenia naszych klientów o zamówionym szablonie, koniecznie musimy poznać ich potrzeby. Dokładamy zatem wszelkich starań, aby nawiązać z klientem jak najlepszy kontakt: preferujemy kontakt osobisty, jednak rozumiemy, że nie zawsze jest to możliwe. W takiej sytuacji prosimy o przesłanie zdjęcia lub szkicu, na którego podstawie będą prowadzone nasze prace.
Bez względu na to, jaki szablon odzieży potrzebujesz, z pewnością będziesz zadowolony z naszych usług. Nasze doświadczenie pozwala nam na wykonanie szablonów odzieży sportowej i eleganckiej, zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dla najmłodszych. Nie obce jest nam również tworzenie szablonów odzieży specjalistycznej. Posiadamy duże doświadczenie i możliwości wykonania szablonów w różnej formie. Nasi klienci mogą liczyć zarówno na szablony wykonane klasycznie, a więc na tekturze, ale również na szablony w formacie cyfrowym.

Zapewniamy:
– doskonały kontakt;
– wykonanie szablonu zgodnie z wytycznymi;
– konkurencyjne ceny.

Nasz zespół nie boi się wyzwań, dlatego chętnie podejmujemy się realizacji zleceń nietypowych.
Zapraszamy do współpracy!

btt