Układy kroju – trafarety

Konstrukcja odzieży to zajęcia czasochłonne, jednak dla miłośników i pasjonatów szycia, na pewno nie jest to czas stracony! Możliwość kreowania nowych układów kroju jest tym, na co nasz zespół czeka każdego dnia. W naszej ofercie zapewniamy naszym klientom układ kroju, nazywany również trafaretem lub markerem. Dokładamy największej staranności, aby oddać w Państwa ręce realizacje najwyższych lotów.

W naszej pracy łączymy tradycje z nowoczesnością, dokładając do tego całe nasze cerce. Stosujemy wysokiej jakości programy komputerowe, które pozwalają nam na osiągnięcie jak najlepszych wyników. Dzięki stosowaniu nowoczesnych metod, możemy zapewnić Państwa, że trafarety wykonane będą z zachowaniem precyzyjności oraz wydajności, a także bardzo dużej oszczędności. Ponadto, nie zapominamy również o ciągłym kontakcie z naszym klientem, co jest niezbędne do wykonania zlecenia zgodnie z oczekiwaniami. Przed przystąpieniem do działania, zawsze dokładanie omawiamy strategię i prosimy o przesłanie najważniejszych informacji dotyczących tworzenia układu stroju. Nasi klienci powinni przygotować informacje na temat szerokości użytkowej surowców, a także ich rodzajów oraz kolorów.

Na życzenie klientów przesyłamy markery w różnej formie – zarówno elektronicznej jak i fizycznej w postaci wydruków. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy czy też telefoniczny – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

btt