Usługi dodatkowe

Doskonale rozumiemy, iż wymagania oraz potrzeby naszych klientów nie kończą się na najbardziej oczywistych usługach. Dlatego też, nasza pracownia  oferuje bogaty pakiet usług dodatkowych, a wśród nich:

Modelowanie odzieży.
Modelowanie odzieży, a więc wprowadzanie takich zmian, które prowadzą do idealnego dopasowania formy krawieckiej do danej sylwetki na podstawie istniejących już szablonów klienta w naszej bazie lub dostarczonych szablonów, w których klient dokonać chce zmiany.

Druk układów kroju z plików.
Zajmujemy się drukowaniem gotowych układów kroju z plików wyjściowych, które mogą pochodzić z innych systemów, w tym z rodziny HPGL.

Rozkładki w formacie A4.
Naszym klientom oferujemy możliwość przesłania rozkładki e-mailem w pliku PDF lub w wersji zminiaturyzowanego podglądu układu kroju, który drukujemy w formacie A4. To niezwykle ułatwia pracę!

Digitalizacja krawieckich form i szablonów.
Naszą stałą praktyką jest wprowadzanie do naszego komputerowego systemu zarówno parametrów tradycyjnych form, jak i szablonów kartonowych, a także ich archiwizacja. Dzięki temu ich ewentualne modelowanie i stopniowanie są znacznie prostsze i szybsze!

W naszej pracowni można zasięgnąć również specjalistycznych porad. Pomożemy dobrać surowiec do danego projektu, Podpowiemy jakie zakupić dodatki. Wybierzemy odpowiednie aplikacje do poszczególnych modeli. Dla Naszych klientów ulokujemy również produkcję we współpracujących z nami szwalniach Nadzorujemy jej proces technologiczny.

Rozwiązujemy problemy na każdym etapie produkcyjnym.

btt